O nás

Náš kurýr je sice mladá firma, ale zkušenosti v doručování máme přes 12 let. Víme, co se zákazníkům líbí. Nejde sice vše udělat tak, jak bychom chtěli, ale snažíme se posunout doručování na Evropský styl. I když rozšiřujeme NK výdejny, je pro nás pořád nejdůležitější doručit zásilku co nejdříve, neporušenou, do vlastních rukou zákazníka a ukázat, jak je pro nás zákazník důležitý. Zákazníci jsou pro nás na prvním místě a díky tomu mají naše e-shopy kladné recenze.

DORUČUJEME TAK, JAK SI ZÁKAZNÍK PŘEJE.

Před objednáním zásilky u e-shopu si každý zákazník zvolí typ doručení. Snažíme se vyjít vstříc téměř každému, který má o naše služby zájem a chce být VIP klientem nejen u svého oblíbeného e-shopu, ale také u nás. 

Takových zákazníků si Vážíme a děláme maximum, aby byl s naší službou Náš kurýr spokojen.

Máte jakýkoliv handicap či jen hlídáte dítě? Stačí se s námi předem domluvit a my Vám zásilku doručíme nejen na adresu, ale až ke dveřím. 

 

Nemáte zrovna signál, kurýr se Vám nedovolal? Nezoufejte, náš kurýr i tak pojede k Vám a udělá maximum pro to, aby zásilku předal.

Naše vize

Naší vizí je ukázat, že umíme přistupovat ke každému zákazníkovi profesionálně a tím zaručit maximální spokojenost zákazníka od nákupu po samotné doručení.

Bezpečnost a anonymita

Neoznačujeme vozy naší reklamou. Nepoutáme na sebe zbytečnou pozornost. Naše dobré jméno jsme si zasloužili přístupem k zákazníkovi

bezpečný převoz zásilek

Jezdíme osobními auty v programu VIP a Platinum – žádné poškození zásilek ani vratek nehrozí v běžném provozu.
V programu Economic 2 paletovými auty a dodávkami.

Jezdíme v čas

Termín doručení, který slíbíme, dodržíme. K tomu slouží kolizní pracovník, který v případě problému nastalou situaci vyhodnotí a ihned vyřeší.